Anpaja Home & Passion

Od dzieciństwa, początkowo trochę z potrzeby, obecnie z pasji wykonuję różne dekoracje. Od młodych lat podpatrywałam rodziców, którzy szyli na maszynach.

Z czasem zaczęłam pomagać im. Tak dzięki zdobytym umiejętnościom oraz zamiłowania do dekorowania wnętrz, swojego pokoju, później pokoju dzieci powstał pomysł podzielenia się moimi pracami. Z każdym dniem potrzeba tworzenia nowego wystroju, elementu dekoracji, udekorowania czegokolwiek stała się coraz silniejsza.

Każdy z nas w otaczającej nas przestrzeni domowej, biurowej potrzebuje mieć kawałek swojego miejsca, tego jedynego. Takiego, który będzie Twoją wizytówką i w którym będziesz czuć się najlepiej. Uważam, że każda mała „pierdułka” może stworzyć nasz klimat. Ważne, aby była ta szczególna … nasza …

 

Jak powstają nasze produkty

Wszystkie dekoracje do domu wykonujemy w domowych pieleszach. Sami wykonujemy wykroje, kroimy, szyjemy, tworzymy. Ze szczególną starannością podchodzimy do najdrobniejszych szczegółów.

Każda dekoracja jest inna i niepowtarzalna. Ręcznie wykonana. Kładziemy duży nacisk na jakość materiałów. Wybieramy najlepsze gatunki tkanin krajowych i zagranicznych, głównie włoskich.

Wszystkie wypełnienia są antyalergiczne i delikatne. Dekoracje drewniane wykonujemy ze szlachetnych odmian drewna. Wybieramy najlepsze gatunki egzotycznych drzew.

Rozmaitości do dalszej, własnej dekoracji, mogą być z naturalnego drzewa lub ze sklejki.


Akceptuje

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Korzystając ze sklepu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.